top of page

Sukces drużyny piłki nożnej dziewcząt!

  • 13 kwi
  • 1 minut(y) czytania

W dniach 30.03 i 09.04. 2026r odbyły się rozgrywki piłki nożnej dziewcząt w ramach BOM. 

Drużyna pokonując ZS Budowlanych, VIII LO, IX Li remisując z ZS Handlowych zakwalifikowała się do finału zajmując 2 miejsce w bydgoskich rozgrywkach.

Wynik dał awans drużynie do 1/2 finału na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy za dziś i trzymamy kciuki za półfinały.



 
 
bottom of page