Edukacja z wojskiem
- 9 godzin temu
- 1 minut(y) czytania
Projekt realizowało, pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Kurator Oświaty, 8 jednostek wojskowych. Żołnierze służb specjalnych prowadzili zajęcia bezpośrednio w szkołach. Celem projektu było podnoszenie świadomości obronnej, cyberbezpieczeństwo i postępowanie w sytuacjach kryzysowych.
Uczniowie zdobyli praktyczne umiejętności w zakresie budowania odporności społecznej , zasad ewakuacji, pomocy przedmedycznej oraz reagowania w sytuacjach zagrożenia.
Uczniowie 3 LO wzięli aktywny udział w projekcie, a także uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej to wydarzenie.
.png)















