top of page

Edukacja z wojskiem

  • 9 godzin temu
  • 1 minut(y) czytania

Projekt realizowało, pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Kurator Oświaty, 8 jednostek wojskowych. Żołnierze służb specjalnych prowadzili zajęcia bezpośrednio w szkołach. Celem projektu było podnoszenie świadomości obronnej, cyberbezpieczeństwo i postępowanie w sytuacjach kryzysowych.

Uczniowie zdobyli praktyczne umiejętności w zakresie budowania odporności społecznej , zasad ewakuacji, pomocy przedmedycznej oraz reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Uczniowie 3 LO wzięli aktywny udział w projekcie, a także uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej to wydarzenie.



 
 
bottom of page