Zawody międzyklasowe w pływaniu kajakami
- 4 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
W pięknej pogodzie i świetnych nastrojach uczniowie rywalizowali w zawodach międzyklasowych w pływaniu kajakami na Starym Kanale Bydgoskim. Nie brakowało sportowych emocji, zaciętej walki o każdą sekundę oraz dopingu koleżanek i kolegów.
Wszyscy uczestnicy pokazali ogromne zaangażowanie, dobrą współpracę i prawdziwego ducha sportowej rywalizacji. Gratulujemy każdej klasie, która podjęła wyzwanie i stanęła na starcie!
🏆 Klasyfikacja końcowa:
🥇 1. miejsce – klasa 1c
🥈 2. miejsce – klasa 1e
🥉 3. miejsce ex aequo – klasy 3c i 3d
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników! Dziękujemy za atmosferę, i aktywnie spędzony czas.
Do zobaczenia na kolejnych zawodach! 💪
.png)







