top of page

WARSZTATY DLA KLASY 1D NA UKW W BYDGOSZCZY

30 listopada młodzież klasy 1d politechnicznej uczestniczyła w warsztatach przygotowanych przez pracowników naukowych Instytutu Mechatroniki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Uczniowie wysłuchali wykładu z pokazem, który przygotowała pani prodziekan Katarzyna Kazimierska-Drobny.

Wzięli aktywny udział w warsztatach o tematyce: "Komputer jako narzędzie pomiarowe" – prowadzone przez Grzegorza Śmigielskiego, "Szybkie prototypowanie z CAD i wydrukiem 3D" – przygotowane przez Marcina Kempińskiego,

"Interfejsy mózg – komputer, czyli jak komunikować się z komputerem za pomocą myśli" - prowadzone przez Adriannę Piszcz.


Dziękujemy za bardzo ciekawe zajęcia i czas poświęcony naszym uczniom.

Życzymy Spokojnych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia – uczniowie 1 d - 3 LO w Bydgoszczy wraz z opiekunem Anną Otrembską.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page