top of page

Dyktando o Pióro Dyrektora III LO w Bydgoszczy - języki obce 04-14.12

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem zachęcamy wszystkich do spróbowania sił w Dyktandach o Pióro Dyrektora naszej szkoły z języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Konkursy te odbywać się będą w ciągu pierwszych tygodni grudnia, do dnia 14.12. Nagrody zostaną przyznane oddzielnie dla każdej kategorii językowej. Zapisy i szczegóły organizacyjne u nauczycieli poszczególnych języków obcych.

Powodzenia!!!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page