top of page

Uczennice III LO brązowymi medalistkami w Kujawsko-Pomorskim Finale Licealiady w Piłce Nożnej Dziewcząt!!!!

Z ogromną radością informujemy, że uczennice III Liceum Ogólnokształcącego zdobyły brązowe medale w Kujawsko-Pomorskim Finale Licealiady w Piłce Nożnej Dziewcząt! W półfinale, który odbył się 15 kwietnia w Inowrocławiu, nasza drużyna nie przegrała żadnego z trzech meczów, co zapewniło im pewny awans do finału.

Finał rozegrano 23 kwietnia 2024 roku na stadionie przy ulicy Słowiańskiej. Nasze zawodniczki zmierzyły się z drużynami ZS 2 Rypin oraz CKZiU Brodnica. Po zwycięstwie nad Rypinem 5:0 i minimalnej porażce z Brodnicą 1:2, nasze dziewczęta awansowały do meczu o 3 miejsce. W decydującym spotkaniu pokonały drużynę z LO Tucholi wynikiem 2:1.

Serdeczne gratulacje należą się całej drużynie oraz opiekunom, Sylwii Koneckiej i Maciejowi Adamczykowi, za ich ciężką pracę i zaangażowanie, które przyczyniły się do tego sukcesu.

Skład drużyny:

Kapitan: Zofia Szulakowska

Maja Czerwińska

Kornelia Dropiewska

Joanna Gorzycka

Antonina Gwizdała

Julia Kurek

Oliwia Kuzara

Antonina Matusik

Tosia Sarnowska

Klara Soczka

Natalia Zbytniewska

Jesteśmy dumni z naszych uczennic i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości! 🏆⚽Comments


bottom of page