top of page

Szkolenie z Excela dla nauczycieli

  • 27 maj
  • 1 minut(y) czytania

Zaktualizowano: 29 maj

W naszej szkole odbyło się ostatnie praktyczne szkolenie z programu MS Excel dedykowane naszej kadrze pedagogicznej.

Podczas całego warsztatu nasi nauczyciele doskonalili umiejętności sprawnego zarządzania danymi,

analizy wyników oraz automatyzacji szkolnej dokumentacji.

Wszystko po to, aby praca z tabelami i wykresami była jeszcze szybsza i efektywniejsza!

Całość zwieńczył test online, który potwierdził wysoki poziom zdobytej wiedzy. Uczestnicy otrzymali medale zaprojektowane przez uczennice klasy 1d i wydrukowane na szkolnej drukarce 3d.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

W następnym roku szkolnym będziemy odkrywać zaawansowane funkcji MS Word od zwykłego pisania do automatyzacji i kontroli nad strukturą dokumentu.

Word skrywa drugie dno, które całkowicie zmienia komfort pracy.




 
 
bottom of page