top of page

Sukcesy naszych drużyn debackich

Ostatnie dni były obfitujące w znaczące sukcesy naszych drużyn debackich.


Nasi reprezentanci w składzie Julia Ciechna, Julia Marzec, Ligia Karaszewska i Mikołaj Pliszka wygrali VIII Kujawsko - Pomorski Turniej Debat Historycznych organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej i tym samym zameldowali się w ogólnopolskich finałach, które odbęda się w Warszawie.

Po widowiskowej debacie finałowej drużyna w składzie Julia Ciechna, Julia Dubilewicz, Ligia Karaszewska i Nadia Majchrzak zwyciężyła w II Bydgoskiej Lidze Debat. 
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Terminarz: do 4 października- zgłoszenia kandydatów (na piśmie do p. Macieja Mullera). Kandydat zobowiązany jest oświadczyć jaką miał średnią ocen oraz zachowanie w zeszłym roku szkolnym. 13 październ

bottom of page