top of page

Sukcesy naszych drużyn debackich

Ostatnie dni były obfitujące w znaczące sukcesy naszych drużyn debackich.


Nasi reprezentanci w składzie Julia Ciechna, Julia Marzec, Ligia Karaszewska i Mikołaj Pliszka wygrali VIII Kujawsko - Pomorski Turniej Debat Historycznych organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej i tym samym zameldowali się w ogólnopolskich finałach, które odbęda się w Warszawie.

Po widowiskowej debacie finałowej drużyna w składzie Julia Ciechna, Julia Dubilewicz, Ligia Karaszewska i Nadia Majchrzak zwyciężyła w II Bydgoskiej Lidze Debat. 
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page