top of page

Sukcesy uczniów!

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów: Lena Roguska, uczennica klasy IIb, zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego, a Mateusz Dubiel z klasy IVb zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej. Sapere aude!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page