top of page

PRAKTYKI LINGWISTYCZNO-TURYSTYCZNE PO HISZPAŃSKU - "UN PASEO POR BYDGOSZCZ EN ESPAÑOL"W dniach 11 i 15 maja uczniowie klas 2c i 3e odbyli praktyki turystyczne pod kierunkiem przewodnika doświadczonego w prezentacji uroków naszego miasta po hiszpańsku.

Trasa pieszych wycieczek objęła Kanał Bydgoski, Wyspę Młyńską i Stary Rynek.
Celem zajęć była obserwacja pracy przewodnika, poznawanie słownictwa związanego z prezentacją turystyczną historycznych miejsc Bydgoszczy oraz wypełnianie online karty pracy zw. z tematyką wycieczki.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page