top of page

Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszczy

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły:


Aleksandra Gwizdała z klasy 4b

Bartłomiej Hetzig z klasy 2b

Mikołaj Kosz z klasy 3b

oraz Stanisław Zelek z klasy 2b


zostali wybrani do Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Miło nam też poinformować, że Stanisław Zelek otrzymał największą liczbę głosów ze wszystkich 45 kandydatów.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

KANGUR 2024

Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki. W konkursie mogą uczestniczyć ws

List otwarty do Rodziców

Serdecznie zachęcamy Rodziców do zapoznania się z listem otwartym dotyczącym uczestnictwa naszej szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025” oraz wpływie czytelnictwa n

bottom of page