logotype

Język angielski

Język angielski

Nauczanie języka angielskiego w III LO jest prowadzone w grupach międzyoddzialych. Uczniowie klas I na poczatku roku szkolnego piszą test poziomujący. Przydział do grup jest  zaleĹźny od wynikow osiągniętych na tescie poziomujacym oraz egzaminie z języka angielskiego przeprowadznone na koniec gimnazjum(poziom rozszerzony) lub szkoły podstawowej. 

W liceum na podbudowe gimnazjum uczniowie są podzieleni na 8 grup oznaczonych A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1, D2. NajwyĹźszy poziom maja grupy A1 oraz A2, najniĹźszy D1 i D2. Zajęcia sa prowadzone w zespłach międzyoddziałowych w tym samycm czasie, dlatego teĹź na lekcji spotykają sie uczniowe o podobnym stopniu zaawansowania językowego z róĹźnych klas na tej samej płaszczyznie wiekowej. W klasach na podbudowie gimnazjum oznaczonych 1E, 1F, 1G oraz 1H informacje na planie lekcji opublikowanym w Internecie oraz wiszącym w holu szkoły sa zakodowane w nastepujacy sposób.

1E-1 -> A1
1E-2 -> A2
1F-1 -> B1
1F-2 -> B2
1G-1 -> C1
1G-2 -> C2
1H-1 -> D1
1H-2 -> D2

Oznacza to, że uczeń będący w grupie B2 szuka zajęc na planie klasy 1B - grupa 2.

W klasach na podbudowie szkoły podstawowej jest 6 grup oznaczonych A1, A2, B1, B2 oraz D1 i D2. Grupy C1 oraz C2 sa przynaleĹźne dla klasy 1C, w której jest prowadzone nauczanie jezyka angielskiego na poziomie rozszerzonym Oddział ten jest wyłączony z grup międzyoddziałowych.

Informacje na planie lekcji opublikowanym w Internecie oraz wiszącym w holu szkoły sa zakodowane w nastepujacy sposób

1A-1 -> A1
1A-2 -> A2
1B-1 -> B1
1B-2 -> B2
1D-1 -> D1
1D-2 -> D2

 

 

2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk