logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Klasa Ic na warsztatach językowych "Euroweek- szkoła liderów" w Międzygórzu

Klasa IC na warsztatach językowych "Euroweek- szkoła liderów" w Międzygórzu.
W dniach 22.11-26.11.2021 klasa IC wzięła udział w warsztatach językowych Euroweek- Szkoła Liderów. Jest to specjalny projekt edukacyjny pozwalający młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. W projekcie bierze udział najaktywniejsza młodzież z całej Ploski rozwijając najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń pod okiem szkoleniowców Fundacji Euroweek- stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.
W trakcie trwania szkolenia nasza młodzież z klasy IC miała szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki, Azji, jak również międzynarodowych wymian młodzieży. Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez Fundację Euroweek.
Po zakończeniu obozu, każdy z uczestników otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenia szkolenia „Euroweek-Szkoła Liderów”

 

2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk