logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Uroczyste otwarcie Alei Gwiazd III LO!

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie Alei Gwiazd, którą moĹźna oglądać w korytarzu na parterze. Po krótkim przedstawieniu sylwetek bohaterów dzisiejszego popołudnia przez naszych uczniów, odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez Joannę Jerchę - Malinowską - Ĺźonę zmarłego twórcy Muzeum Kanału Bydgoskiego - Sebastiana Malinowskiego, Katarzynę Chmarę, Rafała Zielińskiego, Łukasza Ignasińskiego oraz Tomasza Topolińskiego. Po części oficjalnej odbyły się rozmowy dotyczące pracy naszych gości, przywołane zostały ich szkolne wspomnienia oraz plany na przyszłość. W Alei Gwiazd podziwiać moĹźna sylwetki min. aktora - Leonarda Pietraszaka, aktorki - Katarzyny Chmary, muzyka - Rafała Zwierzaka Zielińskiego, rektora UTP prof. dr hab. inĹź. Tomasza Topolińskiego oraz pierwszego kustosza i załoĹźyciela Muzeum Kanału Bydgoskiego - śp. Sebastiana Malinowskiego.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność!

 

 

O naszej uroczystości przeczytać można także na stronie Gazety Pomorskiej.

2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk