logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Bydgoski Wolontariusz Roku 2019

W tym roku bierzemy  udział w miejskim konkursie "Bydgoski Wolontariusz Roku 2019".
W związku z tym w  naszym liceum w ciągu najbliższego tygodnia odbędą się wybory dwóch najbardziej aktywnych wolontariuszy ze szkoły, którzy będą ją reprezentować na etapie miejskim. Przypominamy, że czekamy na kandydatury do najbliższego czwartku, które należy przedłożyć Prezydium SU.
  Dodatkowo przypominamy, że  dziś rozpoczęły się kampanie naszych uczniów chcących reprezentować szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta Bydgoszczy. Potrwają one do przyszłej środy włącznie.
  Za wszystkich kandydatów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk