logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Wspólne śpiewanie hymnu!

Rok temu podczas obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, placówki oświatowe z całego kraju oraz polskie szkoły za granicą brały udział w akcji „Rekord dla niepodległej”. Przygotował ją wspólnie z Radą Dzieci i Młodzieży, Minister Edukacji Narodowej. Inicjatywa ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku będzie ona kontynuowana.

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu” oraz wspólnego zaśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego świętowania!
🇵🇱 🇵🇱
#SzkołaDoHymnu

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk