logotype
image1 image1 image1

Aktualności

 2 g1 g

 

 

PODZIĘKOWANIA

 

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

 

            Dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego składa serdecznie podziękowania Uczniom i ich Rodzicom za pracę i serce włoĹźone w przygotowanie jubileuszu 70 – lecia naszej szkoły oraz organizację spotkań w atmosferze przemiłych kawiarenek, które pozwoliły stworzyć niepowtarzalny klimat tamtych lat.

Dzięki Waszej pomocy udało się sprawnieprzygotować i przeprowadzić szereg działań związanych z obchodami 70 rocznicy powstania szkoły. Wasze wysiłki są tym bardziej cenne, że często sami wychodziliście z inicjatywą i pomysłami, dokładając wszelkich osobistych starań w realizację powierzonych Wam zadań.

   Wszystkim dziękujemy za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne Ĺźyczenia. WyraĹźamy nadzieję, Ĺźe będziemy podejmować współpracę w czasie realizacji innych zadań, a takĹźe wspólnie będziemy świętowali kolejne jubileusze.

 

Dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego

1 d 2 d

 

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk