logotype
image1 image1 image1

Aktualności

70-lecie - uroczysty Polonez

Do tradycji naszej szkoły wpisał się juĹź zwyczaj tańczenia Poloneza przez uczniów z okazji kolejnych jubileuszów szkoły. Aby zatem uczynić tradycji zadość i tym razem nasza uroczystość została wzbogacona wspaniałym pokazem umiejętności tanecznych naszych uczniów utrwalonych na poniĹźszym filmie.

 Uroczysty Polonez z okazji 70-lecia szkoły.

 

fron5

Uroczysty Polonez z okazji 60-lecia szkoły.

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk